3 lęki w związku, które prowadza do kryzysu - podcast Marity Woźny

99. 3 lęki w związku, które prowadzą do kryzysu - kryzys w związku

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  26 października 2023
Data ostatniej aktualizacji:  28 listopada 2023

Dlaczego nasze lęki prowadzą do kryzysu w relacji? Jaki wpływ na związek ma to, co z tym lękiem robimy i jakie strategie podejmujemy? Często nieświadomie, w odpowiedzi na własny lęk, podejmujemy działania, które prowadzą do kryzysu w naszej relacji. I mimo iż zdajemy sobie sprawę, że nasze lęki i sposoby radzenia sobie z nimi nie służą nam, nie wiemy, jak sobie z nimi poradzić.

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym opowiem Ci o 3 głównych lękach, które mogą blokować rozwój relacji bądź prowadzić do jej kryzysu, a nawet do rozstania. Będzie więc o:

  • lęku przed kłótnią i o tym, jak go pokonać;
  • lęku przed obwinieniem, jak go pokonać i budować wartościową relację;
  • lęku przed odrzuceniem, jego źródłach i sposobach radzenia sobie z nim.
Wysłuchaj na innych platformach:

Jeśli chcesz poznać skuteczne strategie powrotu do siebie po kłótniach i zbudować zdrowszą relację partnerską możesz skorzystać też dodatkowo z mojego webinaru „Jak pogodzić się po kłótni – praktyczne porady dla par”.

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram