Marita Woźny

psycholog, psychoterapeuta, specjalistka terapii par
Marita Woźny - Psycholog i Psychoterapeuta Zdjęcie Psychoterapeuta
Od 10 lat obserwuję i poznaję język serca w życiu par. Jako psycholog i psychoterapeuta słucham o konfliktach w związkach i obserwuję efekty wprowadzanych zmian, które prowadzą do wzajemnego porozumienia. Zajmuję się także zaburzeniami lękowymi, emocjonalnymi, adaptacyjnymi, depresją, zaburzeniami osobowości, trudnościami w funkcjonowaniu społecznym i utrzymywaniu bliskich, satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, czteroletnie szkolenie w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego we Wrocławiu. 

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach. Specjalizuję się w terapii indywidualnej, par i rodzin. 

W swojej pracy wykorzystuję podejście systemowe i psychodynamiczne. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Poddaję się również regularnej superwizji.

media  O MNIE

TELEWIZJA
RADIO

Polskie Radio Kierowców

Polskie Radio Kierowcow

Czym jest współczesny patriotyzm?

„Patriotyzm” to duże słowo. Często bywa wykorzystywane do własnych celów i traktowane bez należytego szacunku. Czym jest współcześnie? W czym przejawia się u kierowców? Dlaczego tak bardzo zależy nam na zatrzymaniu przynależności narodowej? O tym rozmawialiśmy w „Nocnej Zmianie”! Zachęcamy do odsłuchania nocnej audycji! Słuchaj od 18 minuty.

Polskie Radio Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom

Strefa rodzica

Czy trudne dzieciństwo przekreśla szanse na udane życie dorosłe, realizację pasji oraz marzeń? Jak wpływa na budowane z innymi relacje. Jak sobie pomóc z zalegającymi w nas złymi i trudnymi wspomnieniami?

Radio Wrocław

Radio Wroclaw

Rozwód oczami dziecka

Jak pomóc dziecku w obliczu rozstania jego rodziców. O tym rozmawiałam w audycji Zebranie Rodziców z Justyną Kościelną – redaktorką Radia Wrocław.

Radio Wrocław

Radio Wroclaw

Na spotkaniach mówią, jak być dobrą mamą. Tylko czy to ma sens?

Szkolenia dla rodziców – moda czy potrzeba? A jeżeli potrzeba, to jak dobrze wybrać? Posłuchaj audycji Zebranie Rodziców, w której rozmawiam na ten temat wraz z Katarzyną Kowalską-Bębas z fundacji Wychowanie w Szacunku.

Polskie Radio Czwórka

Polskie Radio Czworka

Jak wykorzystać sieć do budowania komunikacji w parze?

Czy internet, telefon, komunikatory – zawsze osłabiają relacje w parze? Czy w sieci łatwiej nam mówić o relacjach? Co łączy komunikację tradycyjną z internetową? Dlaczego łatwiej podjąć nam trudny temat pisząc w komunikatorze niż osobiście? Czy wypada nam w tych czasach przekazywać trudne informacje przez internet? A jeśli już musimy, to jak to robić?

Między innymi o tym opowiedziałam w audycji w Polskim Radiu Czwórka. Posłuchaj od 3:13 do 33:00, zapraszam!
PRASA
Artykuł Hello Zdrowie - Marita Woźny
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram