100. Pan niezdecydowany - piękne początki i trudne rozstania

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  26 października 2023
Data ostatniej aktualizacji:  28 listopada 2023

Co zrobić i jak poradzić sobie z rozstaniem, kiedy mamy za sobą związek, albo jesteśmy w związku, gdzie on jest w roli pana niezdecydowanego. Kiedy wiadomo, że ten związek nie ma sensu i kiedy nie warto o ten związek walczyć? Co robić, kiedy ON jest niezdecydowany, trudno jest mu się określić?

Zapraszam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu „Żywiołowe związki”, w którym opowiem Ci o niezdecydowanej miłości, panu niezdecydowanym. O relacji pełnej sprzeczności i niewiadomych, a także o tym, jak tę niezdecydowaną miłość rozpoznać. Dowiesz się także, jak brak JEGO zaangażowania wygląda z perspektywy mężczyzny i kobiety, jak dbać o siebie i jak unikać pułapek, a także o tym, kiedy odejść, a kiedy warto ratować taki związek. Zapraszam do odcinka.

Wysłuchaj na innych platformach:

Co zrobić, aby poradzić sobie z rozstaniem, uporządkować emocje, które są z tym związane? Zapraszam do webinaru „Jak poskładać się po rozstaniu?”.

Baner jak poskładać się po rozstaniu

 

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram