W czym ona jest lepsza ode mnie -podcast Marity Woźny

101. W czym ona jest lepsza ode mnie?

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  26 października 2023
Data ostatniej aktualizacji:  28 listopada 2023

Kobiety często pytają mnie, jak poradzić sobie z rozstaniem, kiedy on mnie zostawił? Dlaczego z nią robi to, co ze mną zawsze było dla niego problemem? W czym ona jest lepsza ode mnie? Czym zawiniłam, gdzie popełniłam błąd? Dlaczego tak szybko po rozstaniu znalazł pocieszenie w ramionach innej? Dlaczego daje jej to, czego mi nie chciał dać?

Zachęcam Cię do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym odpowiem na postawione wyżej pytania. Dowiesz się o możliwych powodach jego decyzji i o tym, dlaczego te powody nie zawsze dotyczą Ciebie. Jeżeli kiedyś zadałaś sobie pytanie „W czym ona jest lepsza ode mnie?” – zapraszam do wysłuchania odcinka.

Wysłuchaj na innych platformach:

Co zrobić, aby poradzić sobie z rozstaniem, uporządkować emocje, które są z tym związane? Zapraszam do webinaru „Jak poskładać się po rozstaniu?”.

Baner jak poskładać się po rozstaniu

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram