98. Ciche dni - zamaskowany morderca relacji

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  26 października 2023
Data ostatniej aktualizacji:  28 listopada 2023

W związkach, w których są ciche dni, umiera komunikacja, znikają emocje. Między dwojgiem kochających się ludzi powstają bariery, rodzi się niepokój i nieporozumienia. Jak poradzić sobie z uczuciem oddalenia? Jak wrócić do rozmowy, kiedy dni wypełnione są milczeniem?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, z którego dowiesz się, jak poradzić sobie, gdy w Twoim związku brakuje miejsca na dialog i pojawiają się ciche dni. Jak złagodzić ból osamotnienia i co zrobić, aby do Twojej relacji powróciła rozmowa, umiejętność słuchania, komunikacji i wzajemne zrozumienie. Koniecznie posłuchaj, jeżeli ciche dni często wkradają się do Twojej relacji.

Wysłuchaj na innych platformach:

Zapraszam Cię także do webinaru „Lęk Przed Odrzuceniem”, gdzie omawiam różne mechanizmy wynikające z tego lęku, a także podam przykłady wpływu tego lęku na relacje w parze. Jednocześnie pokazując, jak można sobie z nim poradzić, nie zatracając siebie.

Lęk przed odrzuceniem - baner webinaru Marity Woźny

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram