Jak przestać się kłócić o wszystko - Podcast Marity Woźny

90. Jak przestać kłócić się o wszystko, a zacząć oddawać się przyjemnościom życia z ukochaną osobą?

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  24 lipca 2023
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Czy zauważasz, że w Twoim związku często kłócicie się o wszystko, także o obowiązki domowe? Często zadajesz sobie pytanie „jak przestać się kłócić”? Czy czujesz, że początkowa miłość i zauroczenie, które kiedyś odczuwaliście, zostały zepchnięte na drugi plan przez codzienne sprawy? Zmagasz się z problemem rutyny i napięć?

Zapraszam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym opowiem Ci, jak radzić sobie z trudnościami życia codziennego w związku oraz jak rozmawiać o obowiązkach domowych z partnerem/partnerką. Jeżeli zastanawiasz się, jak przestać kłócić się o wszystko, koniecznie posłuchaj.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jeśli kłócicie się o obowiązki domowe, zapraszam Cię do skorzystania z mojego e-booka „Jak rozmawiać o obowiązkach domowych”, z którym na przykładzie pewnej pary dowiesz się, jak przestać kłócić się o codzienność. E-book znajdziesz TUTAJ.

OBOWIAZKI-DOMOWE-MARITA-WOZNY

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram