Jak Przestać Się Kłócić o Obowiązku Domowe - Podcast Marity Woźny

88. Jak przestać kłócić się o obowiązki domowe

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  15 lipca 2023
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Męczą Cię częste kłótnie o obowiązki domowe? Nie potrafisz dojść do porozumienia z partnerem/partnerką o codzienne czynności? Drobiazgi, takie jak brudna szklanka, prowadzą do awantur?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym opowiem Ci, jak przejść od kłótni do harmonijnego związku. I nie chodzi tylko o listę obowiązków, ale także umiejętność budowania więzi i uwzględniania potrzeb drugiej osoby.

Podział obowiązków domowych to częsty powód kłótni wśród par. Ale obowiązki domowe to tylko jedna strona medalu. Ten podcast skupia się na odkrywaniu głębszych przyczyn problemów obowiązków domowych i proponuje alternatywne podejście do rozwiązania konfliktów.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jeżeli częstym powodem kłótni w Twoim związku są obowiązki domowe i ich podział, zajrzyj do e-booka „Jak rozmawiać o obowiązkach domowych”.

OBOWIAZKI-DOMOWE-MARITA-WOZNY

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram