Jak Pogodzić Się Po Kłótni w Związku - Podcast Marity Woźny

89. Jak się pogodzić po kłótni w związku? Praktyczne porady dla par

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  10 lipca 2023
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Wiele par nie wie, jak się pogodzić po kłótni. Borykają się z problemem częstych, powracających jak bumerang konfliktów i nieporozumień. Nie wiedzą też, jak wracać do siebie po kłótni i co robić, aby jej uniknąć.

Zapraszam do odsłuchania odcinka jej podcastu „Żywiołowe związki”, dzięki któremu poznasz subtelne zmiany w działaniu, które mogą przyczynić się do złagodzenia napięć, rozwiązania nieporozumień, a w efekcie zbudowania zdrowej, szczęśliwej relacji. Dowiesz się także, jak się pogodzić po kłótni skutecznie, poznasz strategie powrotu do siebie po kłótni i zbudowania dobrej relacji.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jeśli chcesz poznać skuteczne strategie powrotu do siebie po kłótniach i zbudować zdrowszą relację partnerską możesz skorzystać też dodatkowo z mojego webinaru „Jak pogodzić się po kłótni – praktyczne porady dla par”.

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram