Jak Rozmawiać Aby Się Rozumieć - Podcast Marity Woźny

87. Jak rozmawiać, aby się rozumieć

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  13 lipca 2023
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Czy zdarza się, że nieporozumienia i frustracje w Twoim związku są tak namacalne, że można ich prawie dotknąć? Zastanawiasz się, jak ze sobą rozmawiać, aby się rozumieć? A może to właśnie częste kłótnie wyznaczają kierunek Waszej relacji?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, dzięki któremu odkryjesz drogę do lepszej komunikacji i harmonii w relacji. Poznasz narzędzia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i partnera/partnerkę, odkryjesz, jak przestać się kłócić o codzienne obowiązki domowe, a przede wszystkim dowiesz się, jak ze sobą rozmawiać, aby się rozumieć.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jeśli kłócicie się o obowiązki domowe, zapraszam Cię do skorzystania z mojego e-booka „Jak rozmawiać o obowiązkach domowych”, z którym na przykładzie pewnej pary dowiesz się, jak przestać kłócić się o codzienność. E-book znajdziesz TUTAJ.

OBOWIAZKI-DOMOWE-MARITA-WOZNY

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram