86. Coś dla Panów! Jak jedna czynność może doprowadzić do gorącego wieczoru?

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  6 lipca 2023
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Gorące wieczory w Twojej relacji odeszły w niepamięć? Zostały zepchnięte na drugi plan przez obowiązki domowe? Czy zastanawiałeś się, dlaczego tak wielu mężczyzn z długim stażem w związku odpowiada na pytanie o swoje życie intymne z obojętnością? Czy nie marzysz o tym, żeby między Tobą a partnerką znów było tak dobrze, jak na początku?

Zachęcam do odsłuchania odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym podpowiem Ci, jak przywrócić dawną pasję i fascynację w Twoim związku. Odkryjesz, jak niewielkie zmiany w codziennym życiu mogą prowadzić do większej bliskości, otwartości na potrzeby drugiej osoby i powrotu bliskości i intymności. Jeśli uważasz, że obowiązki domowe mogą poczekać, pragniesz uniknąć kolejnych wieczorów pełnych frustracji i odrzucenia, a w zamian cieszyć się gorącymi wieczorami, które obydwoje zapamiętacie na długo, koniecznie posłuchaj podcastu.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jeżeli częstym powodem kłótni w Twoim związku są obowiązki domowe i ich podział, zajrzyj do e-booka „Jak rozmawiać o obowiązkach domowych” 👉 znajdziesz go TUTAJ.

OBOWIAZKI-DOMOWE-MARITA-WOZNY

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram