Kiedy Złość Bierze Górę - Podcast Marity Woźny

85. Kiedy złość bierze górę

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  5 lipca 2023
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Czy kiedykolwiek Twoja złość wzięła górę i przerodziła rozmowę w kłótnię? Frustracja lub gniew opanowały Cię i nie wiedziałeś/aś, jak sobie z nimi sobie poradzić?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, dzięki któremu zrozumiesz, dlaczego odczuwamy tak silne emocje jak złość i jak możemy je efektywnie wyrazić, nie szkodząc sobie ani innym. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z wewnętrznym gniewem, czy konfliktami w relacji, ten podcast dostarczy Ci cennych wskazówek dotyczących wyrażania trudnych emocji w sposób konstruktywny tak, by druga je zrozumiała i przyjęła. Jeżeli sytuacja, kiedy złość bierze górę nie jest Ci obca - zapraszam do wysłuchania odcinka.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jeżeli chcesz poznać najczęstsze punkty zapalne w związku i nauczyć się skutecznie je wygaszać, zapraszam Cię do mojego poradnika „Punkty zapalne w związku” 👉 znajdziesz go TUTAJ.

Punkty Zapalne w Zwiazku Baner

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram