Kiedy Złość Bierze Górę - Podcast Marity Woźny

85. Kiedy złość bierze górę

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  5 lipca 2023
Data ostatniej aktualizacji:  27 sierpnia 2023

Czy kiedykolwiek czułeś, że złość, frustracja lub gniew opanowały Cię i nie wiedziałeś, jak sobie z nimi sobie poradzić? Ten podcast pomoże Ci zrozumieć, dlaczego odczuwamy takie emocje i jak możemy je efektywnie wyrazić, nie szkodząc sobie ani innym.

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z wewnętrznym gniewem, czy konfliktami w relacji, ten podcast dostarczy Ci cennych wskazówek dotyczących wyrażania trudnych emocji w sposób konstruktywny tak, by druga je zrozumiała i przyjęła.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jeżeli chcesz poznać najczęstsze punkty zapalne w związku i nauczyć się skutecznie je wygaszać, zapraszam Cię do mojego poradnika „Punkty zapalne w związku” 👉 znajdziesz go TUTAJ.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2023 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram