Lojalność Rodzinna - Podcast Marity Woźny

84. Lojalność rodzinna

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  13 stycznia 2022
Data ostatniej aktualizacji:  18 stycznia 2024

Czym jest lojalność rodzinna? Jakie mechanizmy w relacjach z rodziną nie pozwalają nam wybierać samych siebie, lecz być lojalnym wobec rodziny? Jak poradzić sobie z ciągłą oceną najbliższych? I wreszcie - dlaczego odczuwamy ciężar lojalności i jak możemy sobie z nim radzić?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym przyglądam się lojalności względem rodziny. Dowiesz się, jak zachowywać się w stosunku do rodziny, która nie akceptuje Twoich zasad i wyborów oraz związku, który dla Ciebie jest kompletny, co możesz robić, aby unikać rozczarowania związanego z zachowaniem rodziny oraz jak radzić sobie z ciągłą oceną najbliższych. Jeżeli czujesz, że poczucie lojalności wobec rodziny wciąż nie pozwala Ci wybierać siebie - koniecznie wysłuchaj odcinka „Lojalność rodzinna”.

Wysłuchaj na innych platformach:

W sklepie dostępny jest mój e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który da Ci wskazówki, jak zacząć składać swoje życie.

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram