Jak Przestać Się Kłócić o Obowiązki Domowe - Czy Kompromis Zawsze Działa? - Podcast Marity Woźny

91. Jak przestać się kłócić o obowiązki domowe - czy kompromis działa?

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  3 sierpnia 2023
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Czy często znajdujesz się w sytuacji, gdy rozmowy na temat obowiązków domowych w Twoim związku kończą się ignorowaniem lub kłótnią? Zastanawiasz się, jak przestać kłócić się o obowiązki domowe? I czy kompromis właściwie działa? Czy czujesz, że wszystko spoczywa na Twoich barkach i zaczynasz być tym znużony/a?

Zapraszam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym opowiem Ci o praktycznych strategiach i narzędziach, które pomogą skutecznie i konstruktywnie rozmawiać o podziale obowiązków z Twoim partnerem/Twoją partnerką. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak przestać się kłócić o obowiązki domowe - koniecznie posłuchaj.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jeżeli w Twoim związku rozmowy na temat obowiązków domowych najczęściej kończą się ignorowaniem lub kłótnią i masz wrażenie, że wszystko jest na Twojej głowie, koniecznie zajrzyj do mojego e-booka „Jak Rozmawiać o Obowiązkach Domowych”

OBOWIAZKI-DOMOWE-MARITA-WOZNY

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram