68. Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie - część 3: własna tożsamość

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  7 października 2021
Data ostatniej aktualizacji:  7 listopada 2023

Jak zbudować własną tożsamość po trudnym dzieciństwie? Jak to zrobić zgodnie z tym, co jest w naszym wnętrzu, a nie według tego, co pasuje na zewnątrz? Jak dbać o własne potrzeby, jeśli nie nauczono nas tego w dzieciństwie? Jak budować własną świadomość, z dala od przekonań utrwalonych w dzieciństwie na podstawie relacji z rodzicami i innymi bliskimi osobami?

Zapraszam do odsłuchania cyklu nagrań „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie”, w którym opowiem Ci, jak zadbać o siebie po trudnych doświadczeniach z dzieciństwa i jak pracować z przekonaniami, które z tych doświadczeń wynosimy.

Przyjrzymy się potrzebom, które nie zostały zaspokojone w dzieciństwie lub były zaspokajane w niewłaściwy sposób. Opowiem o dbaniu o własne potrzeby i o strategiach komunikacji, które pomogą te potrzeby zaopiekować i zaspokajać. Jak zacząć składać własną tożsamość po trudnym dzieciństwie? Zapraszam do odsłuchania odcinka.

Wysłuchaj na innych platformach:

W sklepie dostępny jest mój e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który da Ci wskazówki, jak zacząć składać swoje życie.

Baner e-booka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram