Cykl "Jak się poskładać - związek (koluzje) - podcast Marity Woźny

69. Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie - część 4: związek (koluzje)

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  14 października 2021
Data ostatniej aktualizacji:  7 listopada 2023

W jaki sposób tworzymy relacje i związki, jak je budujemy i jak trudne dzieciństwo wpływa na budowanie relacji? Jak doświadczenia z dzieciństwa wpływają na wybór partnera i związek? Czym są i z czego wynikają koluzje? Czy nasze reakcje, decyzje i zachowania w związku mogą wynikać z trudnych doświadczeń z dzieciństwa?

Zachęcam do odsłuchania odcinka podcastu z cyklu nagrań „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie”, w którym opowiem Ci, jak wyjść ze schematów, które wykształcamy w sobie już w dzieciństwie, w jaki sposób determinują one naszą relację z partnerem oraz jak z tych schematów zacząć wychodzić.

Dowiesz się, jak funkcjonują pary o różnych stylach przywiązania oraz jak się komunikować między tymi stylami. Zastanawiasz się, jak postawić pierwszy krok na drodze do uzdrowienia związku po trudnym dzieciństwie? Wysłuchaj odcinka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie - związek (koluzje)”.

Wysłuchaj na innych platformach:

W sklepie dostępny jest mój e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który da Ci wskazówki, jak zacząć składać swoje życie.

Baner e-booka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram