Cykl "Jak się poskładać - relacja z rodzicami - podcast Marity Woźny

67. Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie - część 2: relacja z rodzicami

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  30 września 2021
Data ostatniej aktualizacji:  7 listopada 2023

Czy i jak wracać do naszych przeżyć i doświadczeń z trudnego dzieciństwa? Co jeśli nie pamiętamy zbyt wiele z tych pierwszych lat życia, które są tak znaczące? Jak więź z rodzicami, opiekunami wpływa na nas i budowanie późniejszych relacji?

Jak poskładać relację z rodzicami, zwłaszcza jeśli była dla nas trudna, bolesna, lub mamy wrażenie, że nie było jej wcale? Czy warto? Czy jest sens? W jaki sposób mechanizmy, które wykształciły się w nas w dzieciństwie, determinują nasze aktualne przeżycia i doświadczenia?

Zapraszam do odsłuchania cyklu nagrań „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie”, w którym opowiem Ci, w jaki sposób zacząć przyglądać się relacji z rodzicami i dlaczego warto to robić.

Dowiesz się między innymi, czym są style przywiązania i idealizacja rodziców. Wysłuchasz o wewnętrznym dziecku, które bywa skrzywdzone i którym trzeba się zaopiekować, a także o tym, z jakimi emocjami jest nam najtrudniej względem rodziców.

Zastanawiasz się, czy przebaczenie jest możliwe? Wysłuchaj odcinka z cyklu „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie” o relacji z rodzicami.

Wysłuchaj na innych platformach:

W sklepie dostępny jest mój e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który da Ci wskazówki, jak zacząć składać swoje życie.

Baner e-booka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram