Cykl "Jak się poskładać - dzieciństwo - podcast Marity Woźny

66. Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie - część 1

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  27 września 2021
Data ostatniej aktualizacji:  7 listopada 2023

Pierwsze z czterech spotkań z cyklu „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie”. Ten materiał ukazuje pierwszy krok, jaki warto wykonać, aby poskładać się po trudnym dzieciństwie.  Dowiesz się, jak zacząć rozpoznawać schematy, jakie rządzą nami po różnych trudnych wydarzeniach z dzieciństwa, a następnie zacząć składać się po trudnych przeżyciach.

Dowiesz się:

  • czym właściwie jest trudne dzieciństwo;
  • czy idealne dzieciństwo istnieje;
  • jakie są konsekwencje trudnego dzieciństwa;
  • co dziedziczymy w swojej rodzinie.

Sięgamy w głąb siebie, bo dzieciństwo to nie tylko rodzice. To cały kontekst, w którym jesteśmy, w którym żyjemy. To nasze dziecięce doświadczenia, ale także doświadczenia naszych rodziców, dziadków i innych członków rodziny.

Zachęcam do odsłuchania cyklu nagrań „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie”, w którym opowiem Ci, jakie są konsekwencje trudnego dzieciństwa i jaki jest pierwszy krok, który warto wykonać, aby do niego wrócić i poskładać to, co w nim bolesne.

Dowiesz się między innymi, czy idealne dzieciństwo istnieje i co z dzieciństwa niesiemy ze sobą w dorosłość. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co dziedziczymy w swojej rodzinie i jakie to dziedzictwo tworzy w nas mechanizmy i schematy - zapraszam do wysłuchania odcinka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie - dzieciństwo”.

Wysłuchaj na innych platformach:

W sklepie dostępny jest mój e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który da Ci wskazówki, jak zacząć składać swoje życie.

Baner e-booka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram