65. DDA / DDD w związku: Uzdrawianie wewnętrznego dziecka - część 5

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  26 sierpnia 2021
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Piąte spotkanie (5/5) z cyklu o DDA / DDD w związku. Kim jest wewnętrzne dziecko i jakie ono jest u osób z syndromem DDA i DDD? Co dzieje się kiedy zostaje ono uciszone? Jak dać mu dojść do głosu w dorosłym życiu? Co wspólnego ma z nim poczucie winy i zranienia doznane w dzieciństwie? Jak zaopiekować się swoim wewnętrznym dzieckiem?

Wraz z moją gościnią - Julią Kawalec, zapraszam do bezpłatnego cyklu o DDA i DDD w związku. Opowiemy o tym, kim jest wewnętrzne dziecko i co dzieje się, kiedy nie dajemy mu dojść do głosu oraz o tym, jak to wewnętrzne dziecko ujawnia się w związkach osób z rodzin alkoholowych i dysfunkcyjnych. Z tego odcinka dowiesz się, jak budować mosty pomiędzy przeszłością a dorosłym życiem, jak uzdrowić relację partnerską, kiedy sami jesteśmy skrzywdzeni. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak zaopiekować się wewnętrznym dzieckiem i sprawić, by syndrom DDA i DDD przestał determinować dorosłe życie - zachęcam do słuchania.

Podczas piątego spotkania z cyklu o DDA/DDD w związkach rozmawiamy na temat:

  • Kim jest wewnętrzne dziecko;
  • Co dzieje się, kiedy wewnętrzne dziecko zostaje uciszone;
  • Jak wewnętrzne dziecko ujawnia się w związku;
  • Ćwiczenia uzdrawiające wewnętrzne dziecko.
Wysłuchaj na innych platformach:

W sklepie dostępny jest mój e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który da Ci wskazówki, jak zacząć składać swoje życie.

Baner e-booka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram