Relacja z matką - trudna, czy wystarczająca? - podcast Marity Woźny

60. Relacja z matką - trudna, czy wystarczająca?

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  26 maja 2021
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Relacje z mamą nie zawsze są łatwe, często są skomplikowane i jest w nich dużo uwikłania. Potrafisz określić, czy Twoja relacja z matką jest trudna, czy wystarczająca? Jaka jest różnica między realnością a tym, co się w nas zapisało w relacji z mamą? I czy zawsze potrafimy odróżnić prawdę od naszego wyobrażenia od tej relacji?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu „Żywiołowe związki”, w którym posłuchasz o micie matki polki i co złego robi on mamom, o wewnętrznej matce, którą każdy ma w sobie i o trudnych relacjach z matką oraz pomiędzy mamami i pokoleniami. Będzie o tęsknotach, które nie zostały zaopiekowane i czy jest szansa na ich realizację w życiu dorosłym, o naprawianiu rodziców, odpuszczaniu i byciu wystarczającym dla siebie.

Jest to podcast nagrany z okazji Dnia Matki. Dotyka najgłębszych strun duszy… a czasem może być i wzruszający. Wysłuchaj odcinka „Relacja z matką – trudna, czy wystarczająca?”.

Wysłuchaj na innych platformach:

W sklepie dostępny jest mój e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który da Ci wskazówki, jak zacząć składać swoje życie.

Baner e-booka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram