Jak dogadać się w związku będąc na home office - podcast Marity Woźny

59. Jak dogadać się w związku, będąc na home office?

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  21 maja 2021
Data ostatniej aktualizacji:  7 listopada 2023

Pandemia zmieniła nie tylko sytuacje osobiste, ale i zawodowe wielu osób. Niektóre pary musiały zmierzyć się z przejściem na pracę w domu, z partnerem i stanęło przed nimi pytanie - jak dogadać się w związku, będąc na home office?

Zapraszam do kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym posłuchasz o tym, jak organizować życie zawodowe i rodzinne pracując w trybie home office oraz jak dzielić obowiązki, by wzajemnie sobie nie przeszkadzać. Dowiesz się także, jakie są zalety i zagrożenia wiążące się z pracą zdalną i o co należy zadbać, by praca nie wpływała na dom, a dom nie wpływał na pracę.

Przejście na tryb pracy home office często wymaga przeorganizowania całego dotychczasowego systemu, w jakim funkcjonuje para. I nie chodzi tu tylko o osoby, które nagle musiały zacząć pracować zdalnie. Mowa też o parach, które prowadzą razem firmę czy po prostu w tej samej firmie pracują, ale np. na innych stanowiskach.

Jak dogadać się w związku, będąc na home office? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym odcinku.

Wysłuchaj na innych platformach:
Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram