Rozmowa tabu: Koniec związku i co dalej, czyli jak otworzyć się na nową relację - podcast Marity Woźny

54. Rozmowy tabu: Koniec związku i co dalej, czyli jak otworzyć się na nową relację

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  4 marca 2021
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Nowy związek po rozstaniu - koniec związku i co dalej, czyli jak otworzyć się na nową relację. Jak stworzyć nowy związek po rozstaniu, kiedy te dotychczasowe związki nas zawiodły lub skończyły tragicznie, nagle, zostawiając po sobie pustkę? Czy koniec związku musi zamykać nas na nowe relacje?

Serdecznie zapraszam do odsłuchania odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym rozmawiam z Magdaleną Tułecką o tym, jak otworzyć się na nową relację po zakończeniu związku. Rozmowa odbyła się w ramach cyklu „Rozmowy tabu” i wysłuchasz w niej historii związku ludzi, których życie dotknęło stratami.

On – wdowiec z trójką małych dzieci. Ona – rozwódka po przejściach. Oboje z wielkim pragnieniem miłości, ale też z bagażem doświadczeń i przekonaniem, że ich czas na miłość już dawno minął. A jednak udało im się spotkać. Rozmowa zaczyna się od łagodnej historii o tym, czy w na pozór idealnym związku warto być, jeśli nie czujemy się szczęśliwi. Czy to moment na szukanie tego, co z nami jest nie tak, kiedy inni mówią „czego babo się czepiasz”, czy to moment na pójście za własnymi potrzebami.

To także historia o tym, jak w jednym dniu podjąć taką rolę w rodzinie, którą naturalnie uczymy się podejmować latami. Historia o niezwykłej determinacji, walce, pokorze, szacunku i akceptacji… dla tego, co trudno akceptować. To także o tym, jak będąc silną kobietą i pragnąc być numerem jeden odsunąć siebie na dalszy plan w imię wyższych wartości. I jak z tym wszystkim musi poradzić sobie mężczyzna.

Wysłuchaj na innych platformach:
Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram