Schematy uruchamiane w związku - podcast Marity Woźny

53. Schematy uruchamiane w związku

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  12 lutego 2021
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, jaki jest wpływ dzieciństwa na dorosłe życie? Jakie schematy z dzieciństwa uruchamiamy w związku? W jaki sposób nasze przeszłe doświadczenia wpływają na sposób, w jaki kształtujemy naszą relację? Co sprawiło, że spośród wszystkich ludzi, wybraliśmy akurat tę jedną i to z nią chcemy tworzyć związek, nawet jeżeli ta relacja nam szkodzi?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu, w którym posłuchasz, jakie schematy powodują, że decydujemy się na związek z tą konkretną osobą, że czasami trwamy w toksycznych relacjach lub często zmieniamy partnerów, z żadnym nie zaznając szczęścia. Dowiesz się, dlaczego trudno znaleźć szczęście w relacji i co powoduje, że czujemy się niezadowoleni z życia.

To wszystko ma podłoże w naszym dzieciństwie i relacji z najbliższymi opiekunami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak przeszłość wpływa na schematy uruchamiane w związku - zapraszam do odcinka.

Wysłuchaj na innych platformach:

O schematach z dzieciństwa i ich wpływie na związek możesz więcej z materiału „Jak Twoje dzieciństwo wpływa na Twój związek”. Mówię w tym materiale dokładnie o tym, jakie są schematy i jakie funkcjonowanie w związku powodują.

Baner webinaru "Jak Twoje dzieciństwo wpływa na Twój związek"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram