Style przywiązania - podcast Marity Woźny

52. Style przywiązania

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  22 stycznia 2021
Data ostatniej aktualizacji:  3 kwietnia 2024

Czym są style przywiązania? Jak style przywiązania wpływają na nasze życie?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego zachowujemy się w związkach tak, jak to robimy? Dlaczego niektórzy ludzie wydają się być zawsze gotowi do bliskości, podczas gdy inni unikają zaangażowania? Odpowiedź może kryć się w naszych stylach przywiązania.

W najnowszym odcinku podcastu „Żywiołowe Związki" odkrywam świat stylów przywiązania. Dowiesz się, czym są style przywiązania, jakie są ich główne cechy i jak wpływają na nasze relacje z partnerami. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany/a poprawą swojego związku, czy po prostu chcesz lepiej zrozumieć siebie i innych, ten odcinek o stylach przywiązania jest dla ciebie.

Wysłuchaj na innych platformach:

W sklepie dostępny jest mój e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który da Ci wskazówki, jak zacząć składać swoje życie.

Baner e-booka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram