9 kroków, aby wygasić kłótnię - podcast Marity Woźny

51. 9 kroków, aby wygasić kłótnię

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  14 stycznia 2021
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Czy zastanawiasz się czasem, jak radzić sobie z kłótniami w związku? Wychodzenie z konfliktu to proces, w którym istotne jest przyglądanie się własnym emocjom i odkrywanie prawdziwych znaczeń bez domyślania się, co druga strona chciała powiedzieć, mówiąc to czy tamto. Dziś zapraszam Was do odcinka, w którym przyglądam się krokom prowadzącym do wygaszenia kłótni. Jak w dziewięciu krokach wygasić kłótnię w związku? Jak zacząć przyglądanie się własnym emocjom i ich znaczeniu? Jak je komunikować tak, by druga osoba nie musiała domyślać się, o co właściwie chodzi?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu, z którego dowiesz się, jak wyciszyć emocje, by rozmawiać o trudnych sprawach ze spokojem i co zrobić, gdy zauważysz u siebie silne emocje, które zamiast pomagać – zaogniają konflikt. Posłuchasz także o tym, jak przekształcić niszczącą kłótnię w konstruktywną rozmowę.

Jeżeli więc chcesz dowiedzieć się o kłótniach w związku i o tym, jak sobie z nimi radzić, jak uniknąć kłótni lub wracać do zgody, kiedy już do niej dojdzie - wysłuchaj odcinka „9 kroków, aby wygasić kłótnię”.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jeśli chcesz poznać skuteczne strategie powrotu do siebie po kłótniach i zbudować zdrowszą relację partnerską możesz skorzystać też dodatkowo z mojego webinaru „Jak pogodzić się po kłótni – praktyczne porady dla par”.

Baner webinaru „Jak pogodzić się po kłótni?"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram