48. Rozwód i co dalej? Część 13 - Rola ojca i wyzwania mężczyzny po rozwodzie

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  18 listopada 2020
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

„Rola ojca i wyzwania mężczyzny po rozwodzie” to trzynasta z piętnastu (13/15) rozmów bezpłatnej konferencji „Rozwód i co dalej”.

Rozwód jest szczególnie trudnym wydarzeniem, zwłaszcza wtedy, gdy rozwodzą się rodzice. W społeczeństwie wciąż głęboko zakorzeniony jest schemat, kiedy to matka przejmuje opiekę nad dziećmi, a ojciec zostaje odsunięty na bok, pełni opiekę weekendową.

A przecież dla każdego dziecka oboje rodzice są ważni i ich rozstanie tego nie zmienia. Przed mężczyną - ojcem, stają trudne wyzwania. Jaka jest rola ojca i wyzwania mężczyzny po rozwodzie?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu, w którym rozmawiam z Pawłem Romaszko na temat wyzwań, jakie stają przed mężczyzną w trakcie i po rozwodzie.

Z tego odcinka dowiesz się:

  • Jaka jest rola mężczyzny po rozstaniu w życiu dziecka
  • Czym jest rozwód w oczach mężczyzny
  • Czy i jakiego wsparcia potrzebuje mężczyzna podczas i po rozwodzie
  • Jakie są wyzwania dla mężczyzny w trakcie i po rozwodzie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czym jest rozwód w oczach mężczyzny, na jakie trudności w związku z nim napotyka i jaka jest jego jako ojca w życiu dziecka - koniecznie wysłuchaj odcinka.

Wysłuchaj na innych platformach:

Co zrobić, aby poradzić sobie z rozstaniem, uporządkować emocje, które są z tym związane? Zapraszam do webinaru „Jak poskładać się po rozstaniu?”.

Baner jak poskładać się po rozstaniu

 

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram