49. Rozwód i co dalej? Część 14 - Jak świadomie budować związek po rozstaniu

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  19 listopada 2020
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

„Jak świadomie budować związek po rozstaniu” to czternasta z piętnastu (14/15) rozmów bezpłatnej konferencji „Rozwód i co dalej”.

W swoim życiu mamy tendencję do powielania różnego rodzaju schematów. Jeśli je rozpoznamy i zrozumiemy, co powinniśmy w sobie przepracować – otwierają się przed nami nowe możliwości. Inaczej jest, jeśli w nie nie wnikamy i przyjmujemy, że za wszystkie niepowodzenia odpowiadają inni. Dziś zapraszam do rozmowy o przełamywaniu schematów sprawiających, że każdy kolejny związek ma te same problemy. Razem z Sylwią Kocoń i Marcinem Figurą przyglądamy się tematowi świadomej, szczęśliwej relacji.

Psychoterapeutka Marita Woźny zachęca do odsłuchania kolejnego odcinka jej podcastu „Żywiołowe związki”, w którym rozmawia z Sylwią Kocoń i Marcinem Figurą na temat budowania związku po rozwodzie.

Z tego odcinka dowiesz się:

  • Do czego może prowadzić powtarzanie tych samych schematów z różnymi ludźmi
  • Jak poradzić sobie z rozstaniem
  • Jak zbudować świadomość siebie
  • Jak stworzyć nową relację

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak budować szczęśliwy związek po rozwodzie - koniecznie wysłuchaj odcinka.

Wysłuchaj na innych platformach:

Co zrobić, aby poradzić sobie z rozstaniem, uporządkować emocje, które są z tym związane? Zapraszam do webinaru „Jak poskładać się po rozstaniu?”.

Baner jak poskładać się po rozstaniu

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram