Przekonania, przez które trudno nam być ze sobą - podcast Marity Woźny

34. Przekonania, przez które trudno nam być ze sobą

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  15 października 2020
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Nierozpoznane przekonania są niewidzialną siłą, która determinuje to, co się dzieje w naszym związku. To przekonania, przez które trudno nam być ze sobą. Co miało wpływ na Twoją wizję tego, jak mają wyglądać relacje? I jaki wpływ na to miały przekonania na ten temat Twoich rodziców lub innych bliskich osób?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, z którego dowiesz się, przez jakie przekonania trudno budować relacje i kiedy te przekonania mogą być dla nas toksyczne. Posłuchasz też, dlaczego kłótnie są potrzebne i mogą być konstruktywne oraz jakie ryzyko niesie za sobą bezgraniczna wiara w partnera/partnerkę. 

Wciąż za mało mówi się o tym jak budować dobre, świadome relacje i często to właśnie to, co widzieliśmy w naszych domach rodzinnych, wpływa na to, jak postrzegamy związki. Dlatego zapraszam do odcinka „Przekonania, przez które trudno nam być ze sobą”, w którym poprzyglądamy się mitom tworzonym wokół relacji.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jak rozmawiać o seksie? Dowiedz się z mojego e-booka ⬇️

Baner e-booka "Jak rozmawiać o seksie" - Marita Woźny

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram