33. Granice w związku

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  9 października 2020
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Dlaczego granice w związku są tak ważne dla dobra relacji i w jaki sposób je pielęgnować? Jakie są źródła naszych trudności w stawianiu tych granic i na co zwrócić uwagę, gdy dopiero uczymy się je stawiać? Jakie są zależności pomiędzy złością a stawianiem granic?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu, w którym posłuchasz, w jaki sposób przyjmować emocje drugiej osoby, gdy zaczynamy stawiać granice oraz jak rozpoznawać, że to my przekraczamy granice drugiej osoby. 

Stawianie granic nigdy nie jest łagodne i komfortowe. Tak, jak dyplomacja jest ważna w komunikacji pomiędzy różnymi narodami, tak w związku potrzebny jest dialog i szacunek. Budowanie związku jest jak tworzenie nowego państwa i naszą rolą jest określić, które obszary są wspólne, a które pozostaną autonomiczne dla każdej z osób. O tym, jak stawiać granice w związku wysłuchasz w odcinku.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jak wyznaczać granice w bliskich relacjach? Tego dowiesz się z moich webinarów „Jak wyznaczać granice rodzicom" oraz „Jak wyznaczać zdrowe granice w związku".

Jak wyznaczać granice - baner webinarów

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram