6 powodów, dla których mówienie o potrzebach nie działa - podcast Marity Woźny

32. 6 powodów, dla których mówienie o potrzebach nie działa

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  2 października 2020
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Dlaczego mówienie o potrzebach nie zawsze działa? Dlaczego sposób, w jaki o nich mówimy, ma znaczenie? Jakie komunikaty są ważne, by komunikowanie potrzeb działało? Dlaczego druga osoba nie rozumie naszych potrzeb, mimo iż wyraźnie o nich mówimy? 

Zapraszam do odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym posłuchasz, z jakich powodów mówienie o potrzebach nie działa, czym różnią się potrzeby od oczekiwań oraz jak wspólnie pracować nad tym, by komunikacja dotycząca potrzeb funkcjonowała poprawnie. Dowiesz się, dlaczego nasze potrzeby spotykają się z niezrozumieniem drugiej strony (a tutaj warto pamiętać o tym, że znaczenie ma nie tylko to, CO mówimy, ale JAK to robimy).

Jeśli zdarza Ci się więc pomyśleć „ale ja mówię do niego/niej czego chcę, ale on/a i tak nic nie rozumie” - zapraszam do wysłuchania odcinka „6 powodów, dla których mówienie o potrzebach nie działa”.

Wysłuchaj na innych platformach:
Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram