Bliskość emocjonalna mężczyzn - podcast Marity Woźny

31. Bliskość emocjonalna mężczyzn

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  25 września 2020
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Podczas pracy w gabinecie obserwuję, że bliskość emocjonalna mężczyzn i rozmowy o niej, wywołują różne reakcje. Czasem jest to nierozumienie, czasem przerażenie, a w większości przypadków zagubienie. Mężczyźni, im bardziej są pogubieni i nie wiedzą, jak zareagować, tym bardziej próbują działać i szukać definicji. Bliskość natomiast jest pojęciem bardzo trudnym do zdefiniowana i jej odczuwanie w związku czy relacjach z innymi nie jest oczywistością. Tego, co nam nie było dane trzeba się więc nauczyć.

Zapraszam do kolejnego odcinka mojego podcastu „Żywiołowe związki”, w którym posłuchasz, dlaczego bliskość emocjonalna to dla mężczyzn wyzwanie, jakie mechanizmy ma w sobie mężczyzna, który odnosi się do bliskości z niechęcią oraz skąd bierze się niechęć do bliskości w relacjach między mężczyznami. Dowiesz się także, jak obciążenia pokoleniowe wpływają na odczuwanie bliskości, w jaki sposób relacje z ojcem kształtują późniejsze bliskie relacje mężczyzn oraz dlaczego tak ważne jest, by matka dała ojcu przestrzeń na tworzenie relacji z dzieckiem.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jak wspierać się wzajemnie każdego dnia? Zapraszam po wskazówki do mojego e-booka⬇️Baner e-booka "42 dni wzajmengo wsparcia"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram