Zwiastuny rozpadu związku - podcast Marity Woźny

30. Zwiastuny rozpadu związku

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  18 września 2020
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Gdy w relacji pojawiają się pierwsze zwiastuny rozpadu związku, oznacza to, że zaczyna czegoś być za dużo lub za mało. Gdy krytyka zastępuje to, co miłe i dobre, kiedy przestajemy rozmawiać o uczuciach, kiedy wciąż oskarżamy, zamiast dostrzegać dobre rzeczy, i gdy brakuje szacunku, a zamiast niego jest pogarda – to znaczy, że relacja zaczyna się rozpadać. Co można z tym zrobić i skąd się to bierze?

Zapraszam do kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym posłuchasz, jakie 4 elementy zwiastują rozpad związku i co sprawia, że dwoje ludzi, których łączyła miłość, nagle się rozstaje. Dowiesz się także, co jest potrzebne, by praca nad relacją się udała, co odbiorca Twoich komunikatów może czasami odebrać negatywnie oraz co kryje się pod zachowaniem partnera/partnerki, który/a już myśli o zakończeniu relacji. Jak to się stało, że dwie bliskie sobie osoby w pewnym momencie przestają potrafić się komunikować? 

Krytyka, wycofanie, potępianie, pogarda - posłuchaj koniecznie o tych czterech jeźdźcach apokalipsy w podcaście „Zwiastuny rozpadu związku”. 

Wysłuchaj na innych platformach:

Jak poradzić sobie ze złością - swoją lub drugiej osoby? Zajrzyj do mojego kursu ⬇️

Baner kursu "Złość w związku, która nie rani"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram