Czy druga osoba mnie kocha? - podcast Marity Woźny

29. Czy druga osoba mnie kocha?

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  11 września 2020
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Jak rozpoznać, czy druga osoba mnie kocha? W jaki sposób my okazujemy miłość? Czy wiesz, jakiego sposobu chcesz od drugiej osoby? Każdy nosi w sobie własną definicję miłości oraz oczekiwań na temat tego, jak ma być wyrażana. Nie zawsze jednak mamy na tyle świadomości, by przyjrzeć się temu, w jaki sposób my kochamy i czy w słowach, gestach i zachowaniach partnera/partnerki znajdujemy odpowiedź na pytanie - czy druga osoba mnie kocha?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, z którego dowiesz się, czym jest prototyp miłości, jak szukać go w sobie i w drugiej osobie, a także na czym polega teoria języków miłości. Będzie także o tym, jakie pytania warto sobie zadać, by odkryć swoje oczekiwania wobec miłości, w jaki sposób uczyć się dostrzegać miłość drugiej osoby oraz jak relacje między rodzicami wpłynęły na nasze postrzeganie miłości. 

Otrzymasz także propozycję dwóch ćwiczeń, które pomogą Ci przyjrzeć się temu, jak u Ciebie wyglądają mechanizmy wyrażania miłości. Jeżeli więc zastanawiasz się czasem „czy druga osoba mnie kocha?” - koniecznie wysłuchaj odcinka.

Wysłuchaj na innych platformach:

O tym, jak kochać i być kochanym przeczytasz w moim e-booku ⬇️

Baner e-booka jak kochać i być kochanym - Marita Woźny

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram