Zachowania bierno-agresywne w związku - podcast Marity Woźny

28. Zachowania bierno-agresywne w związku

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  4 września 2020
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Jak działają i czemu służą zachowania bierno - agresywne w związku? Jakie mechanizmy je powodują? Jak reagować na zachowanie kogoś, kto ma tendencje do zachowań bierno-agresywnych tak, by w relacji dbać o uczucia obu stron? Jak radzić sobie z taką formą wyrażania złości?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, z którego dowiesz się, jakie mogą być przykłady i odmiany zachowań bierno-agresywnych, w jaki sposób nagromadzone konflikty mogą prowadzić do zachowań bierno-agresywnych oraz kiedy niewyrażona złość powoduje obojętność, zaprzeczenie i wycofanie. Posłuchasz także, na czym polega niespójność w komunikacji werbalnej i jakie ma konsekwencje dla relacji.

Niektóre osoby sięgają po zachowania bierno - agresywne (świadomie bądź nie), gdy boją się swojej złości i chcą zamaskować uczucie gniewu przed innymi osobami. Chcesz posłuchać, co z tym zrobić i jak z tym pracować? Zapraszam do odcinka „Zachowania bierno - zagresywne w związku”.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jak poradzić sobie ze złością - swoją lub drugiej osoby? Zajrzyj do mojego kursu ⬇️

Baner kursu "Złość w związku, która nie rani"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram