Strata - jak sobie z nią radzić - podcast Marity Woźny

35. Strata - jak sobie z nią radzić?

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  31 października 2020
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Strata jest jednym z najtrudniejszych etapów w naszym życiu i jednocześnie czymś nieuniknionym, czymś, czego nie da się ominąć. Jak radzić sobie ze stratą? Jakie są etapy żałoby i dlaczego tak ważne jest, by je przeżyć? Jakie są konsekwencje nieprzeżytej żałoby?

Zapraszam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu „Żywiołowe związki”, z którego dowiesz się, od czego zależy to, jak radzimy sobie z różnymi stratami, jakie komunikaty w dzieciństwie mogliśmy słyszeć na ten temat oraz dlaczego przeżywanie straty i kolejnych etapów żałoby jest tak ważne. Posłuchasz także, czym są style przywiązania i w jaki sposób pomagają lub utrudniają przeżywanie straty.

Zapraszam do wysłuchania odcinka „Strata - jak sobie z nią radzić?” także wtedy, gdy chcesz dowiedzieć się, jakie są konsekwencje nieprzeżytej żałoby oraz jak towarzyszyć komuś w żałobie.

Wysłuchaj na innych platformach:

O tym, jak kochać i być kochanym przeczytasz w moim e-booku ⬇️

Baner e-booka jak kochać i być kochanym - Marita Woźny

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram