Kryzys w związku po narodzinach dziecka - podcast Marity Woźny

11. Kryzys w związku po narodzinach dziecka

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  14 kwietnia 2020
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Kryzys w związku po narodzinach dziecka czasami wydaje się wręcz nieunikniony. Gdy cały świat zaczyna kręcić się wokół niego, własne potrzeby zostają strącone na dalszy plan. W odpowiedzi na tę rewolucję u rodziców może pojawić się wiele emocji, od radości i nieopisanego szczęścia, aż po bezradność i frustrację. Jak odnaleźć się w roli matki i ojca? Jak wspierać się w tym trudnym okresie i czy da się wrócić do normalności w związku?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym opowiem Ci o kryzysie w związku po narodzinach dziecka. Dowiesz się, dlaczego po narodzinach dziecka Twój związek może stać się mniej satysfakcjonujący i co zrobić z napędzającą się spiralą nieporozumień. Posłuchasz także o tym, w jaki sposób pogodzić rolę kobiety i mężczyzny z rolą matki i ojca. Dziecko wiele daje, ale może również coś odebrać – jak więc wspierać się wzajemnie w procesie stawania się rodzicem? Czy da się uniknąć kryzysu w związku po narodzinach dziecka?

Na drodze do bycia dobrym rodzicem i partnerem pojawia się wiele trudności, często niemożliwych do przeskoczenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kryzysie w związku po narodzinach dziecka, zapraszam do słuchania.

Wysłuchaj na innych platformach:
Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram