Łączenie macierzyństwa z biznesem - podcast Marity Woźny

10. Łączenie macierzyństwa z biznesem – czy to możliwe? – rozmowa z Aleksandrą Oryńską-Grzybek

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  30 marca 2020
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Czy łączenie macierzyństwa z biznesem jest możliwe? Jak spełniać swoje cele, kiedy jest się mamą? Jaką rolę w tym wszystkim pełni partner? Po narodzinach dziecka rodzice stają przed wieloma wyzwaniami, ale także szansami na rozwój i poszerzenie swoich horyzontów. W macierzyństwie zrównoważenie kilku sfer życia może być trudne, ale matka wcale nie musi w całości poddać się temu, co nowe. 

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu, w którym rozmawiam z Aleksandrą Oryńską-Grzybek o tym, czy można znaleźć równowagę pomiędzy macierzyństwem a pracą. Dowiesz się z niego, co zmienia się w życiu mamy, która chce wrócić do pracy i jakie obawy mogą pojawić się w związku z tym. Ponadto poszukamy odpowiedzi na pytania, czy można uciszyć wewnętrznego krytyka, który nie zawsze jest dobrym doradcą, oraz w jaki sposób można pracować nad pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Pochylimy się również nad relacją z partnerem i jego roli w tym układzie.

Dla niektórych połączenie macierzyństwa i biznesu może wydawać się czymś wyjątkowo trudnym, jednak przykład mojego gościa, Aleksandry Oryńskiej – Grzybek, pokazuje, że te dwa aspekty życia nie muszą się wykluczać. Zapraszam do odsłuchania odcinka, z którego dowiesz się, jak to jest możliwe.

 

Kim jest mój gość?

Aleksandra Oryńska – Grzybek to fitness – mama, która zaraża swoją pasją i energią inne kobiety. Jako life i career coach z sukcesem zmienia życie innych, dając im przykład swoim działaniem. Możecie poznać ją bliżej, odwiedzając stronę www.alexgrzybek.com, na której dzieli się swoimi sposobami na pewność siebie, motywację do działania, szczęście i… zdrowe bieganie.

Wysłuchaj na innych platformach:
Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram