Jak uniknąć kłótni o finanse w związku - podcast Marity Woźny

12. Jak uniknąć kłótni o finanse w związku?

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  20 kwietnia 2020
Data ostatniej aktualizacji:  29 października 2023

Jak, i czy w ogóle da się uniknąć kłótni o finanse w związku? Miłość i pieniądze to mieszanka wybuchowa, a unikanie konfliktów finansowych wymaga szczerości i szacunku do siebie nawzajem. Jak to zrobić, aby wspólne finanse budowały zadowolenie pary, a nie prowadziły do konfliktów? O co tak naprawdę chodzi w tych kłótniach o pieniądze w związku?

O tym, jak uniknąć kłótni o finanse w związku opowiem Ci w odcinku podcastu „Żywiołowe związki”. W kilku krokach przedstawię rozwiązania konfliktów dotyczących finansów oraz opowiem o tym, jak rozmawiać o pieniądzach i dlaczego to takie trudne. Dowiesz się także, gdzie jest granica pogoni za pieniędzmi, która nie niszczy związku, czy niezależność finansowa jest potrzebna w relacji i jak sobie radzić, kiedy jedno zarabia mniej. Pieniądze związane są z poczuciem bezpieczeństwa, dlatego tak ważne jest to, by umieć o nich mówić szczerze.

W niektórych związkach partnerzy mogą wpaść w pułapkę, jeśli nie znają swoich finansowych oczekiwań. Rozmowa o tym, czego oczekujemy, na jaki poziom życia możemy sobie pozwolić i z jakiego będziemy zadowoleni, pozwoli uniknąć niektórych problemów. Jeśli chcesz posłuchać, jak uniknąć kłótni o finanse w związku - zapraszam do podcastu.

Wysłuchaj na innych platformach:
Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram