Opuszczone Gniazdo - Podcast Marity Woźny

82. Opuszczone gniazdo - co to jest syndrom opuszczonego gniazda

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  21 grudnia 2021
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Opuszczone gniazdo to faza rozwoju życia, w której dorosłe dzieci wychodzą z domu rodzinnego. Jest początkiem nowego etapu w życiu dziecka i końcem ważnego etapu w życiu rodziców. Z jednej strony może być trudnym doświadczeniem emocjonalnym, a z drugiej szansą na nowy etap - drugą młodość. Jak poradzić sobie z syndromem opuszczonego gniazda?

Zapraszam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym przyjrzymy się separacji z dzieckiem od strony rodzica. Dowiesz się, co robić, a czego nie robić, aby pomóc swojemu dorosłemu dziecku w zdrowej separacji, gdzie kończy się kontrola rodzica, jak wyznaczać granice dorosłym dzieciom oraz jak radzić sobie, gdy dzieci wychodzą z domu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, kiedy i ile wolności dać dziecku - zapraszam do wysłuchania podcastu „Syndrom opuszczonego gniazda”.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jak wyznaczać granice w bliskich relacjach? Tego dowiesz się z moich webinarów „Jak wyznaczać granice rodzicom" oraz „Jak wyznaczać zdrowe granice w związku".

Jak wyznaczać granice - baner webinarów

 

 

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram