Separacja ver. Niezależność od Rodziców - Podcast Marity Woźny

81. Separacja vs (nie)zależność emocjonalna od rodziców

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  9 grudnia 2021
Data ostatniej aktualizacji:  26 października 2023

Jak być emocjonalnie niezależnym od rodziny pochodzenia? Jak odseparować się od rodziców? I co jeżeli jest to bardzo trudne? Czy bunt dziecka to sukces, czy porażka rodzica? Jak uwolnić się od poczucia powinności i obowiązku względem rodziców?

Zapraszam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu „Żywiołowe związki”, w którym opowiem Ci o tym, kiedy i jak dochodzi do separacji z rodziną pochodzenia. Dowiesz się, dlaczego „bunt nastolatka” jest ważnym etapem w jego życiu, czym jest lojalność wobec rodzica i emocjonalne odcięcie się od niego. Z podcastu „Separacja vs (nie)zależność emocjonalna od rodziców” dowiesz się także, kiedy dochodzi do konfliktu lojalności i dlaczego jest on tak dotkliwy dla dorosłych już dzieci.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jak wyznaczać granice w bliskich relacjach? Tego dowiesz się z moich webinarów „Jak wyznaczać granice rodzicom" oraz „Jak wyznaczać zdrowe granice w związku".

Jak wyznaczać granice - baner webinarów

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram