Lęk Przed Bliskością - Podcast Marity Woźny

80. Lęk przed bliskością

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  7 grudnia 2021
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Czym jest i jak objawia się lęk przed bliskością? Kiedy odczuwamy go najsilniej? Jakie zachowania i sytuacje można rozumieć jako te wynikające z lęku przed bliskością? Jak go rozpoznać, jak go zrozumieć i jak sobie z nim radzić? I wreszcie - czy czując lęk przed bliskością, można zbudować szczęśliwy, stabilny i zdrowy związek?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, z którego dowiesz się, jak rozpoznać schematy związane z lękiem przed bliskością, pod jakimi zdaniami i zachowaniami ten lęk się ukrywa oraz jak go zrozumieć. Poznasz także narzędzia, które pomogą Ci zacząć lęk przed bliskością oswajać. Jeżeli z jakiegoś boisz się być blisko z drugą osobą - zapraszam do wysłuchania podcastu.

Wysłuchaj na innych platformach:

Więcej o lęku przed bliskością i sposobach radzenia sobie z nim, dowiesz się z mojego webinaru.

Baner webinaru lęk przed bliskością

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram