80. Lęk przed bliskością

80. Lęk przed bliskością

Zapraszam Cię do wysłuchania odcinka, z którego dowiesz się, czym właściwie jest lęk przed bliskością oraz kiedy odczuwamy go najsilniej. Opowiem Ci także, które zachowania i sytuacje można rozumieć jako te wynikające z lęku przed bliskością. Poznasz także strategie rozpoznawania i radzenia sobie z tym lękiem. 

Z odcinka „Lęk przed bliskością” dowiesz się także:
👉 jak rozpoznać schematy związane z lękiem przed bliskością,
👉 pod jakimi zdaniami może kryć się lęki przed bliskością,
👉 jak odbudować zaufanie,
👉 jak zrozumieć ten lęk, jak go poznać i oswoić

Zapraszam Cię do dołączenia do mojego webinaru „Lęk przed bliskością”, podczas którego dowiesz się m.in. kiedy i dlaczego tworzy się lęk przed bliskością, a także poznasz strategie rozpoznawania i radzenia sobie w tym lękiem. 

 

W grudniu odbędą się dwa webinary o wyznaczaniu granic swoim bliskim. Podczas pierwszego z nich, „Jak wyznaczać zdrowe granice w związku”, chcę Ci pokazać, jak zadbać o własne granice w relacji, jak mówić „nie” drugiej osobie oraz jak w konstruktywny sposób wyrażać swoją złość. Drugi webinar, „Jak wyznaczać zdrowe granice rodzicom” pomoże Ci uwolnić się od powinności i poczucia obowiązku względem rodziców, odseparować się od nich i żyć swoim życiem, a także pokaże, jak zadbać o siebie. Do webinarów dołączysz zapisując się na stronie https://miedzyparami.pl/granice/, na której poznasz także więcej szczegółów.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.