Jak Poskładać Obraz Rodziców - UZdrawianie Siebie - Podcast Marity Woźny

79. Uzdrawianie siebie

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  23 listopada 2021
Data ostatniej aktualizacji:  27 października 2023

Relacja z rodzicami - „Uzdrawianie siebie” to ostatni z dziesięciu (10/10) odcinków podcastów, który początkowo został nazwany „Jak poskładać obraz rodziców”. Ta seria podcastów traktuje zarówno o rozwoju dziecka, relacji z matką, ojcem i wpływie na późniejsze relacje i związki, ale także opowiada o tym, jak relacja pomiędzy rodzicami wpływa na dzieci i ich późniejsze relacje.

Całość materiału jest świetnym uzupełnieniem bezpłatnego cyklu „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który również znajdziesz na moim kanale.

Czym jest uzdrawianie siebie, jak wygląda ten proces, czy i jakie trudności czekają po drodze? Czy po terapii da się zapomnieć o przeszłości i nie wracać do tego, co przykre? Jak nauczyć się rozumieć siebie i swoje potrzeby? W końcu – jak można wyrażać siebie po trudnych doświadczeniach z dzieciństwa?

O uczuciach i uzdrawianiu siebie opowiem Ci w odcinku podcastu „Żywiołowe związki”. Dotkniesz przeszłości i dowiesz się więcej o wyzwaniach, jakie jeszcze na Ciebie czekają. Posłuchasz o tym, jak złożone i głębokie mogą być odpowiedzi na to, co nas boli. Na zakończenie cyklu spróbuję pokazać Ci, co jest ważne w integrowaniu trudnych doświadczeń, z czego można czerpać zasoby, jak opiekować się swoim wewnętrznym dzieckiem i doświadczać swojej pełni. Coś się kończy, a coś zaczyna – posłuchaj więcej o uzdrawianiu siebie.

Wysłuchaj na innych platformach:

W sklepie dostępny jest mój e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który da Ci wskazówki, jak zacząć składać swoje życie.

Baner e-booka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram