79. Uzdrawianie siebie

79. Uzdrawianie siebie

Zapraszam Cię do wysłuchania ostatniego, 10 odcinka podcastu z cyklu „Jak poskładać obraz rodziców”. Na zakończenie cyklu spróbuję pokazać Ci, co jest ważne w integrowaniu trudnych doświadczeń, z czego można czerpać zasoby, jak opiekować się swoim wewnętrznym dzieckiem i doświadczać swojej pełni. 


Więcej o uzdrawianiu siebie dowiesz się z mojego e-booka „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który jest jednocześnie nowoczesnym przewodnikiem samoterapii. Pokaże Ci on m.in., jak zacząć składać swoje życie po trudnych doświadczeniach i stawiać granice w toksycznych relacjach.  

Baner przedstawiający ebook jak się poskladać po trudnym dziecinstwie i zbudowac szczesliwa relacje

Zapraszam Cię także do bezpłatnego cyklu webinarów „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie”, który pomoże Ci w pracy nad sobą i swoimi trudnymi doświadczeniami z dzieciństwa.

W grudniu odbędą się dwa webinary o wyznaczaniu granic swoim bliskim. Podczas pierwszego z nich, „Jak wyznaczać zdrowe granice w związku”, chcę Ci pokazać, jak zadbać o własne granice w relacji, jak mówić „nie” drugiej osobie oraz jak w konstruktywny sposób wyrażać swoją złość. Drugi webinar, „Jak wyznaczać zdrowe granice rodzicom” pomoże Ci uwolnić się od powinności i poczucia obowiązku względem rodziców, odseparować się od nich i żyć swoim życiem, a także pokaże, jak zadbać o siebie. Do webinarów dołączysz zapisując się na stronie https://miedzyparami.pl/granice/, na której poznasz także więcej szczegółów.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.