Jak Poskładać Obraz Rodziców - Gdzie Ukrywa Się Złość - Podcast Marity Woźny

78. Gdzie ukrywa się złość

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  18 listopada 2021
Data ostatniej aktualizacji:  27 października 2023

Relacja z rodzicami - „Gdzie ukrywa się złość” to dziewiąty z dziesięciu (9/10) odcinków podcastów, który początkowo został nazwany „Jak poskładać obraz rodziców”. Ta seria podcastów traktuje zarówno o rozwoju dziecka, relacji z matką, ojcem i wpływie na późniejsze relacje i związki, ale także opowiada o tym, jak relacja pomiędzy rodzicami wpływa na dzieci i ich późniejsze relacje.

Całość materiału jest świetnym uzupełnieniem bezpłatnego cyklu „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który również znajdziesz na moim kanale.

Złość – gdzie się ukrywa, skąd się bierze, jak ją wyrazić, a jak akceptować? Gdzie mieszka i w jaki sposób się w nas ukrywa? Jaki związek ma złość z doświadczeniami z dzieciństwa? Czy złość matki i ojca oraz styl jej wyrażania może wpływać na umiejętność poznawania emocji i ich wyrażania przez dzieci?

Zachęcam do odsłuchania odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym opowiem Ci więcej o złości kobiet i mężczyzn - gdzie leży przyczyna i jak powstaje problem ze zintegrowaniem gniewu. Ponadto posłuchasz o:

  • „grzecznych dziewczynkach” i kobietach stawiających jasne granice w relacjach z innymi;
  • o zachowaniach bierno-agresywnych w związku;
  • o sposobach maskowania swojej złości i strachu przed niezadowoleniem innych.

Dowiesz się także, jak bierna postawa wobec gniewu w dzieciństwie wpływa na umiejętność poznawania swoich emocji w dorosłym życiu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, gdzie ukrywa się złość - zapraszam do odcinka.

Wysłuchaj na innych platformach:

W sklepie dostępny jest mój e-book „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie i zbudować szczęśliwą relację”, który da Ci wskazówki, jak zacząć składać swoje życie.

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram