Rozwód i co dalej - czy w rodzinie patchworkowej można przetrwać - podcast Marity Woźny

46. Rozwód i co dalej? Część 11 - Czy w rodzinie patchworkowej można przetrwać

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  16 listopada 2020
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

„Czy w rodzinie patchworkowej można przetrwać” to jedenasta z piętnastu (11/15) rozmów bezpłatnej konferencji „Rozwód i co dalej".

Rodzina patchworkowa jest w swej naturze skomplikowana. Zawsze znajdują się w niej dzieci, które na co dzień nie mają kontaktu z którymś z rodziców. Zawsze są też w niej wyzwania dla par, bo od czasu do czasu pojawia się konieczność kontaktu z partnerami z poprzednich związków w kontekście dzieci. Dziś zapraszam Was na rozmowę z Kasią i Piotrem Skrzypczak, którzy tworzą właśnie taką rodzinę i zgodzili się opowiedzieć o swoich doświadczeniach.

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu, który jest nagraniem z konferencji „Rozwód… i co dalej?”. W jego trakcie rozmawia z Kasią i Piotrem o tym:

  • Jak zbudować nowy związek po rozwodzi
  • Jakie wyzwania towarzyszą rodzinie patchworkowej
  • Jak poprzednie związki wpływają na budowanie nowej rodziny
  • Jak wychowywać dzieci w rodzinie patchworkowej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak przetrwać w rodzinie patchworkowej- zapraszam do nagrania z konferencji „Rozwód… i co dalej?”.

Wysłuchaj na innych platformach:

Co zrobić, aby poradzić sobie z rozstaniem, uporządkować emocje, które są z tym związane? Zapraszam do webinaru „Jak poskładać się po rozstaniu?”.

Baner jak poskładać się po rozstaniu

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram