Rozwód i co dalej - juz nie małżeństwo a nadal rodzice - podcast Marity Woźny

43. Rozwód i co dalej? Część 8 - Już nie małżeństwo, a nadal rodzice

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  13 listopada 2020
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

„Już nie małżeństwo, a nadal rodzice" to ósma z piętnastu (8/15) rozmów bezpłatnej konferencji „Rozwód i co dalej”.

Kiedy można orzec rozwód, a kiedy nie? Jak uregulować kontakty z dzieckiem? Jakie są prawa i obowiązki rodziców w trakcie i po rozwodzie?

Zapraszam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu, który jest nagraniem z konferencji „Rozwód… i co dalej?”. W jego trakcie rozmawiam z Pauliną Janikowską-Mizerą na temat sytuacji rodziców w trakcie i po rozwodzie oraz ich praw i obowiązków wobec dziecka.

Dowiesz się między innymi, co czeka dziecko podczas postępowania rozwodowego i jakie środki podjąć, by możliwie najlepiej zaopiekować je w tej nowej sytuacji. W odcinku wysłuchasz także, jak wygląda sytuacja rodziców i ich praw wobec dziecka urodzonego już po rozwodzie.

Wysłuchaj na innych platformach:

Co zrobić, aby poradzić sobie z rozstaniem, uporządkować emocje, które są z tym związane? Zapraszam do webinaru „Jak poskładać się po rozstaniu?”.

Baner jak poskładać się po rozstaniu

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram