Jak odbudować związek po zdradzie - podcast Marity Woźny

1. Jak odbudować związek po zdradzie?

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  28 listopada 2019
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Czy jesteś w związku, który przeszedł przez bolesną próbę zdrady i szukasz sposobów na naprawę tego, co zostało zniszczone? Witaj w podcaście „Żywiołowe Związki"! Jestem Marita Woźny i dziś rozmawiamy o tym, jak odbudować związek po zdradzie.

W naszym społeczeństwie temat zdrady jest często traktowany jednostronnie, skupiając się na wyrokach i osądach. W rzeczywistości wiele par, mimo ogromnej presji społeczeństwa, próbuje ratować swój związek po zdradzie. Ten podcast jest poświęcony właśnie tym parom, które chcą dać sobie szansę na odbudowę.

Dowiesz się z tego podcastu:

  1. Dlaczego niewierność może zwiększyć pożądanie między partnerami.
  2. Jak radzić sobie z burzliwymi emocjami po zdradzie.
  3. Co zrobić, jeśli mimo romansu nadal chcesz ratować swój związek.
  4. Cztery kluczowe sposoby na naprawę relacji po zdradzie.
  5. Jak radzić sobie z trudnością w zapomnieniu o zdradzie.
  6. Jak przetrwać, gdy zdrada ciągle jest wypominana mimo prób odbudowywania związku.

Zdrada jest jak wyrwanie fragmentu z naszego dotychczasowego życia, zadając ból aż do kości. To poważne obrażenie. W tym podcaście podzielę się swoim doświadczeniem pracy z parami, które próbują odbudować związek po zdradzie.

Podcast będzie prowadzić Cię przez kluczowe kroki procesu naprawy, rozważając zarówno perspektywę osoby, która dopuściła się zdrady, jak i osoby zranionej. Zrozumiesz, dlaczego istotne jest zrozumienie przyczyn zdrady i jak wyrażenie skruchy oraz przeżycie uczuć może pomóc w naprawie związku.

Dowiesz się również, dlaczego emocje po zdradzie są jak emocjonalna huśtawka i jak mogą one wpływać na pożądanie między partnerami. Omówię strategie radzenia sobie z pytaniami i niepewnościami, które często towarzyszą zdradzie. Podczas tego podcastu odkryjesz, że odbudowa związku po zdradzie wymaga zaangażowania obu stron i otwartości na rozmowę o uczuciach. Podzielę się czterema kluczowymi krokami, które pomagają w naprawie relacji po zdradzie.

Wysłuchaj na innych platformach:

Jeśli jesteś osobą, którą spotkała zdrada w związku i masz wątpliwości, czy ratować relację, czy się rozstać - zapraszam Cię do wypełnienia testu, który może pomóc Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie, co w tej sytuacji zrobić, jaką decyzję podjąć.

Baner testu "Kiedy nie warto ratować związku po zdradzie?"

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2023 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram