Nie ma dla mnie miejsca w tym związku - podcast Marity Woźny

93. Nie ma dla mnie miejsca w tym związku - lek przed odrzuceniem

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  24 sierpnia 2023
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Czy zdarza Ci się odczuwać silny lęk przed odrzuceniem? Czujesz czasami, że w Twoim związku nie ma dla Ciebie miejsca? Jak często pozwalasz innym przekraczać swoje granice? A może miewasz wyrzuty sumienia, kiedy je postawisz? Czy boisz się tego, że stawiając granicę swojemu partnerowi/ swojej partnerce, on/a Cię odrzuci, utracicie bliskość?

Zapraszam Cię do odsłuchania odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym rozprawię się z Twoimi lękami i opowiem o tym, w jaki sposób lęk przed odrzuceniem sprawia, że zatracamy siebie, a także:

  • jak z lęku przed odrzuceniem tracimy autentyczność w relacji,
  • dlaczego pozwalamy innym przekraczać nasze granice.
Wysłuchaj na innych platformach:

Zapraszam Cię do skorzystania z webinaru „Lęk Przed Odrzuceniem”, gdzie omawiam różne mechanizmy wynikające z tego lęku, a także podam przykłady wpływu tego lęku na relacje w parze. Jednocześnie pokazując, jak można sobie z nim poradzić, nie zatracając siebie. Webinar znajdziesz TUTAJ.

Lęk przed odrzuceniem - baner webinaru Marity Woźny

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram