41. Rozwód i co dalej? Część 6 - Mediacje jako narzędzie porozumienia

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  11 listopada 2020
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

„Mediacje jako narzędzie porozumienia” to szósta z piętnastu (6/15) rozmów bezpłatnej konferencji „Rozwód i co dalej”.

Czym są i jak mogą pomóc mediacje w trakcie rozwodu? Kiedy wprowadzenie osoby trzeciej do dialogu między rozwodzącymi partnerami może okazać się konieczne? Jak mądrze korzystać z mediacji, aby dążyć do porozumienia z (byłym/byłą) partnerem/ką?

Zapraszam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, który jest nagraniem z konferencji „Rozwód… i co dalej?”. W jego trakcie rozmawiam z Kają Lelonek na temat mediacji w trakcie rozwodu oraz o tym, dlaczego ta możliwość wciąż jest traktowana jako coś niecodziennego.

Kiedy jednak mamy do czynienia z konfliktem, który dla zwaśnionych parterów wydaje się być nie rozwiązania - pomoc mediatora w określeniu warunków i wzajemnych oczekiwań względem rozwodu, może okazać się nieoceniona.

Z tego odcinka dowiesz się:

  • czym i dla kogo są mediacje
  • w jakich obszarach może pomóc mediator
  • co ustalić przed rozwodem
  • jak przygotować się do mediacji
Wysłuchaj na innych platformach:

Co zrobić, aby poradzić sobie z rozstaniem, uporządkować emocje, które są z tym związane? Zapraszam do webinaru „Jak poskładać się po rozstaniu?”.

Baner jak poskładać się po rozstaniu

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram