Rozwód i co dalej - dziecko w sytuacji rozpadu rodziny - podcast Marity Woźny

39. Rozwód i co dalej? Część 4 - Dziecko w sytuacji rozpadu rodziny

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  9 listopada 2020
Data ostatniej aktualizacji:  14 listopada 2023

Dziecko w sytuacji rozpadu rodziny to czwarta z piętnastu (4/15) rozmów bezpłatnej konferencji „Rozwód i co dalej”.

Jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie rodziców? Jak wytłumaczyć, dlaczego do rozwodu doszło, jak odpowiedzieć na niewygodne pytania dzieci? Czy mówić prawdę o trudnych powodach rozstania? Jak zaopiekować dziecko, które traktuje siebie jako przyczynę rozpadu małżeństwa rodziców?

Zachęcam do odsłuchania kolejnego odcinka mojego podcastu, który jest nagraniem z konferencji „Rozwód… i co dalej?”. W jego trakcie rozmawiam z psycholożką, psychoterapeutką i biegłą sądową - Urszulą Skowrońską o tym, jak dzieci przeżywają rozwód rodziców.

Z tego odcinka dowiesz się, jak powiedzieć dziecku o rozstaniu i jak zaopiekować je w tym trudnym momencie. Posłuchasz także, które działania chronią, a które obciążają dziecko.

Wysłuchaj na innych platformach:

Co zrobić, aby poradzić sobie z rozstaniem, uporządkować emocje, które są z tym związane? Zapraszam do webinaru „Jak poskładać się po rozstaniu?”.

Baner jak poskładać się po rozstaniu

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram