103. 4 najczęstsze błędy po rozstaniu - jak poradzić sobie z rozstaniem

Autor: Marita Woźny
Opublikowany:  26 października 2023
Data ostatniej aktualizacji:  28 listopada 2023

Wiele osób wchodzących do mojego gabinetu jest w kiepskim stanie emocjonalnym i pyta mnie, jak poradzić sobie z rozstaniem. Zakończenie związku jest okresem pełnym intensywnych emocji. Po rozstaniu często popełniamy błędy, podejmujemy pochopne działania i irracjonalne decyzje. W tym podcaście przedstawię Ci cztery najczęstsze błędy, które popełniamy po rozstaniu.

Zapraszam do odsłuchania kolejnego odcinka podcastu „Żywiołowe związki”, w którym opowiem Ci o tym, czego nie powinno się robić po rozstaniu i jakie błędy popełniamy najczęściej po rozstaniu. Posłuchasz więc o:

  • rozpaczliwej próbie powrotu;
  • emocjonalnej autodestrukcji;
  • próbie kontroli ex;
  • desperackim wchodzeniu w nowe relacje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie są najczęstsze błędy po rozstaniu i jak ich unikać, a także jak poradzić sobie z rozstaniem - zapraszam do słuchania.

Wysłuchaj na innych platformach:

Co zrobić, aby poradzić sobie z rozstaniem, uporządkować emocje, które są z tym związane? Zapraszam do webinaru „Jak poskładać się po rozstaniu?”.

Baner jak poskładać się po rozstaniu

Jeśli podobał Ci się ten podcast, podziel się nim z innymi. Dziękuję 🙂
Marita Wozny - Blog Miedzy Parami
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. 
Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu. Wiedza, którą dzielę się w moich artykułach na blogu, jest oparta na skutecznej praktyce, która realnie pomogła setkom moim pacjentów. 
Jestem również autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram