Marita Wozny Diamond Logo
Jak długo jeszcze chcesz żyć w ciągłych obawach, że druga osoba Cię odrzuci?
Uwolnij się od lęku i zbuduj bezpieczną relację, opartą na wzajemnym zaufaniu.
Jesteście na imprezie u znajomych i widzisz, jak ON rozmawia z Twoją koleżanką. Normalna sytuacja, ale Ciebie ściska w dołku z niepokoju. Złościsz się, gdy oni wybuchają radosnym śmiechem. Koleżanka poprawia machinalnie włosy, a Ty nerwowo przygryzasz wargi i zadajesz sobie pytanie:

Czy ona teraz, na moich oczach, podrywa MOJEGO faceta?

Dzwonisz do NIEJ i zapraszasz ją do kina… ale okazuje się, że dzisiaj nie może, bo już się umówiła z przyjaciółką. Zaczynasz coraz bardziej natarczywie zabiegać o spotkanie z nią. Robisz coraz więcej rzeczy – często nawet wbrew sobie. W głowie pojawiają się natrętne myśli: “Ona nie chce spędzać ze mną czasu… nie akceptuje mnie. Woli innych!”.

Panicznie boisz się samotności i tego, że ONA może Cię zostawić.
Pytasz GO, o której wróci do domu, bo chcesz wstawić obiad i w odpowiedzi słyszysz “Przestań mnie tak kontrolować! Będę pewnie tak jak zwykle!”. Czujesz się jakbyś dostała pięścią w twarz. Czujesz, jak wzrosło Twoje ciśnienie. Przecież chciałaś dobrze, a on Cię tak zbywa i odpycha…

Po chwili w głowie pojawia się kolejna myśli “Czy on mnie jeszcze w ogóle kocha?

Pytasz się JEJ, czy ma ochotę na przejażdżkę rowerem – ale ONA odpowiada, że dzisiaj chce zostać w domu. Jednak, gdy widzi, jak ubierasz kask, podchodzi i proponuje “Może pójdziemy razem do miasta? Muszę kupić nowe buty.” Uśmiechasz się smutno i ściągając z głowy kask odpowiadasz ”Jasne kochanie”.

Obracasz się zrezygnowany, myśląc z rosnącą irytacją: “Jak jej odmówię, to znów się pokłócimy! Dlaczego to zawsze ja muszę się dopasować?! “
Masz dość podobnych sytuacji?

Czy chcesz dowiedzieć się, co zrobić, aby odesłać je tam, gdzie ich miejsce – czyli w zapomnianą przeszłość?
Czy chcesz już dzisiaj zacząć tworzyć związek swoich marzeń?
W moim gabinecie spotkałam już wiele osób, które miały w sobie taki właśnie niszczący lęk. Były to osoby tak młode jak i bardzo doświadczone, z długoletnim stażem w relacji, jak i z trudnością w budowaniu związków. Nie miało to żadnego wpływu – lęk przed odrzuceniem potrafił zatopić swoje szpony w każdej z tych osób.


Często ten lęk wpływa na relacje, które te osoby tworzyły, albo których nie umiały stworzyć. Niestety zdarzały się też przypadki, gdy zwracali się o pomoc za późno. Lęk już wykonał swoją niszczycielską pracę, a ich związek właśnie zaczynał zsuwać się w przepaść.

Dobrze przeczytałaś/łeś – ten lęk, który coraz częściej odczuwasz, w końcu zniszczy Twój związek.

Chyba, że postanowisz coś z tym zrobić… i zaczniesz działać!

Tu i teraz!
Mam dość i chcę pozbyć się lęku!
Uwolnij się z bagna lęku przed odrzuceniem – odkryj swoją wartość i stwórz bezpieczny związek oparty na wzajemnej miłości i zaufaniu!
Odrzucenie, to jedno z najcięższych, najbardziej przytłaczających doświadczeń, jakie mogą spotkać osobę w związku, ale istnieje sposób, aby uwolnić się od tego ciężaru.

Przerwij ten krąg cierpienia i zacznij budować zdrowy i bezpieczny związek, w którym będziesz się czuć rozumiana/y, akceptowana/y i bezpieczna/y.

Nie musisz wymyślać koła na nowo, żeby odmienić swoją relację i wreszcie czuć się “na swoim miejscu”.

Wystarczy skorzystać ze skutecznych narzędzi.

Wyobraź sobie, o ile lepsze może być Twoje życie i związek, gdy:
Następnym razem zobaczysz, jak on/ona, będzie rozmawiać z kimś na imprezie, a Ty uśmiechniesz się na ten widok i przyniesiesz jej/jemu nowego drinka, potem swobodnie przyłączysz się do rozmowy.
Następnym razem, gdy będziesz mieć różne pomysły na działanie, bez wahania wybierzesz to, co dla Ciebie ważne, nie obawiając się tego, że on/ona opuści Cię z powodu Twoich odmiennych poglądów.
Kolejny dźwięk SMS’a w jego/jej telefonie przestanie uruchamiać Twój alarm. Zniknie potrzeba kontroli maili, SMS-ów i rozmów przez komunikatory. Miłość i zaufanie, które odkryjesz, pomoże Ci na pełne akceptowanie jego/jej wolności w rozmowach z kimkolwiek chce.
Zaczniesz czerpać radość ze związku, czując, że on/ona akceptuje Cię i kocha dokładnie taką/takiego, jakim naprawdę jesteś. Na dobre skończysz z potrzebą nieustannego dowodzenia swojej wartości oraz przestaniesz czuć potrzebę potwierdzania jego/jej uczuć względem Ciebie.
Doświadczysz, co to jest poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego, wiedząc, że jemu/jej autentycznie zależy na Tobie. Zrezygnujesz z ciągłej potrzeby zadawania sobie pytań typu “Czy on jeszcze mnie kocha?” i “Czy nadal jestem dla niego ważna/y?”
Doświadczysz, że oboje pragniecie wzajemnego kontaktu, który jest naturalny i niewymuszony. Uwolnisz się od obaw, że przed byciem singlem i przerwiesz potrzebę nieustannego inicjowania kontaktu między Wami.
Pierwszy raz od dawna poczujesz spokój o na myśl o swoim związku i uwierzysz w jego trwałość. Zniknie wszechobecny lęk i obawy, a zamiast nich pojawi się radosny uśmiech, gdy pomyślisz sobie o Waszej wspólnej przyszłości.
Poczujesz, że wreszcie naprawdę szczerze możesz zaufać partnerowi. Odkryjesz prawdziwą spójność i harmonię w swojej relacji, a to pozwoli Ci na bycie prawdziwym i autentycznym w każdym aspekcie Twojego życia i relacji.
Mam dość tego lęku - chcę mieć lepszy związek!
Wiem, czego dokładnie potrzebujesz, żeby wreszcie poczuć się dobrze w związku i pozbyć się tego lęku.
Specjalnie dla osób, które borykają się właśnie z takimi lękami, przygotowałam webinar “Lęk Przed Odrzuceniem”. Przy pracy nad nim wykorzystałam moją autorską metodę – krok po kroku z przewodnikiem.

Co to oznacza?
Dostaniesz odpowiedni zasób wiedzy merytorycznej, oglądając mój webinar. A następnie, wykorzystując Zeszyt Ćwiczeń, który przygotowałam specjalnie do tego nagrania, zaczniesz zmieniać swoje myśli i sposoby postrzegania rzeczywistości.
Dzięki temu najpierw dowiesz się, jak działają te lęki i skąd się biorą. A następnie, dzięki specjalnie dobranym ćwiczeniom, usuniemy wspólnie te lęki, szybko i skutecznie. Przerwiesz schematy, które teraz wpływają na Ciebie destrukcyjnie.
Oczywiście w internecie znajdziesz mnóstwo psychologicznej wiedzy, ale gwarantuję, że nigdzie nie znajdziesz tak dopracowanej i wycyzelowanej pigułki wiedzy, która łączy w sobie prosto przedstawioną merytorykę i skuteczne ćwiczenia.
Jeżeli Ciebie lub Twojego partnera/kę dotyczą omawiane wyżej problemy, to zapraszam do Cię do zakupu webinaru.
Chcę poznać Twoją metodę i pozbyć się lęku!
Dlaczego mój webinar Ci pomoże?
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od kilkunastu lat prowadzę psychoterapię i pomagam parom w moim gabinecie we Wrocławiu.

Dlaczego moje webinary są tak skuteczne?
✅  Wiedza i metody, które przekazuję w moich webinarach, jest oparta na skutecznej praktyce, którą realnie pomogłam kilkuset pacjentom.
✅  Jestem autorką już ponad 40 kursów, ebooków i webinarów, które w ciągu ostatnich czterech lat pomogły skutecznie tysiącom moich Klientów, mającym problemy w związkach.
✅  Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą, absolwentką psychologii Uniwersytety Wrocławskiego. Przemawiają za mną lata nauki oraz ukończenie wielu dodatkowych kursów i szkoleń.
Sprawdź, co mówią o mnie moi klienci:
Przekonałaś mnie - chcę ten webinar!
Czego nauczysz się, oglądając
mój webinar „Lęk przed odrzuceniem”?
Poznasz skuteczne strategie na rozpoznanie i pokonanie lęku przed odrzuceniem, co pozwoli Ci rozpocząć budowę zdrowej i trwałej relacji
Przestaniesz się wreszcie panicznie bać o koniec relacji, nareszcie zaczniesz funkcjonować w nim bez stresu i oglądania się za siebie
Naucz się dbać o swoje potrzeby w relacji i stawiać zdrowe granice, wreszcie koniec z pełnym podporządkowaniem się wbrew sobie
Skończysz z potrzebą kontrolowania w Twoim związku, przed którą do tej pory nie mogłaś/eś się oprzeć, zaczniesz doświadczać co to zaufanie w związku
Odblokujesz swoje emocje – poznasz nowe sposoby, dzięki którym zamiast unikać bliskości, zaczniesz się nią cieszyć i bez obaw zaangażujesz się w związek.
Odblokujesz hamulec, który do tej pory nie pozwalał Ci rozpędzić się w związku
Chcę się tego nauczyć teraz!
Co znajdziesz w moim webinarze?
Webinar „Lęk przed odrzuceniem”
✅  Poznasz źródło Twoich dzisiejszych zmartwień i problemów. Pokażę Ci zadziwiające połączenie między Twoja przeszłością a obecnym związkiem i wytłumaczę, skąd biorą się Twoje trudności.
✅  W webinarze omawiam schematy, które najczęściej się powtarzają i niszczą relację. Dowiesz się, dlaczego niektórzy mają silną potrzebę kontroli partnera, inni boją się związać na stałe, a kolejni zgodzą się na wszystko, byle nie stracić związku, często przy tym cierpiąc.
✅  Zaprezentuję Ci narzędziownik, czyli na konkretnych przykładach ze związków omówię, jak powinna postępować osoba, która nie mierzy się z lękiem przed odrzuceniem na przykładzie różnych sytuacji związkowych np. gdy jedna z osób: wycofuje się, kontroluje, podporządkowuje się, zalewa miłością lub krzyczy, czy też atakuje.
✅  Pokażę Ci nieoczywiste sytuacje, gdzie lęk przed odrzuceniem zbiera żniwo np. co łączy niezobowiązujący seks z tym lękiem lub jak reagują nim ludzie w szkodliwych dla siebie relacjach.
Webinar „Lęk przed odrzuceniem”
✅  Moim celem jest Twoja transformacja, dlatego poza istotnymi zagadnieniami, które szczegółowo omówiłam na webinarze, przygotowałam terapeutyczny workbook, który będzie Twoim kompasem.
✅  Pytania zawarte w workbooku, pomogą Ci spojrzeć na siebie i Twoją relację z innej perspektywy.
✅  Dowiesz się, jak rozpocząć, a następnie kontynuować proces zmian, które chcesz podjąć w relacji.
✅  Wdrażanie zmian w Twojej relacji, z tym terapeutycznym workbookiem będzie prostsze i skuteczniejsze.
Tyle wiedzy w jednym webinarze? Biorę!
Sprawdź opinie!
Poznaj opinie uczestników, które pojawiły się na czacie podczas webinaru:
Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze!
Uwaga to WAŻNE!

Oprócz samego webinaru, możesz TERAZ kupić pakiet z dodatkowymi materiałami, które będą dla Ciebie pomocą w jeszcze lepszym zrozumieniu siebie.

Webinar “Lęk przed odrzuceniem” to KOMPLETNA wiedza, która w pełni wyczerpuje ten temat.

Ale jeśli tylko chcesz, to nie musisz się zatrzymywać na tym webinarze – korzystając z dowolnego pakietu odblokujesz sobie dostęp do kolejnych etapów jeszcze lepszego zrozumienia siebie i poprawy Twoich relacji.

Pozostałe 2 pakiety są OPCJĄ, z której możesz, ale nie musisz korzystać.

Szczegóły pakietów VIP i PREMIUM znajdziesz w opisie każdego wariantu poniżej.

Warto dołączyć TERAZ, bo ceny pakietowe są ZNACZĄCO OBNIŻONE względem regularnych cen sklepowych (które możesz zweryfikować w sklepie).

Warto wspomnieć, że cena webinaru jest… kilkukrotnie niższa, niż cena jednej konsultacja w moim gabinecie stacjonarnym.

Nie przegap okazji i świadomie zainwestuj jak najlepiej w siebie!
PAKIET SOLO
99 zł
69 zł
✅ Webinar „Lęk przed odrzuceniem” (Wartość 99 zł)
✅ Terapeutyczny Workbook „Lęk przed odrzuceniem” (Wartość 39 zł)
To jest najniższa cena z ostatnich 30 dni
Kupuję pakiet Solo
PAKIET PREMIUM
⭐ NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY ⭐
198 zł
119 zł
✅ Webinar „Lęk przed odrzuceniem” (Wartość 99 zł)
✅ Terapeutyczny Workbook „Lęk przed odrzuceniem” (Wartość 39 zł)
✅ Webinar „Lęk przed bliskością” (Wartość 99 zł)
✅ Terapeutyczny Workbook „Lęk przed bliskością” (Wartość 39 zł)
To jest najniższa cena z ostatnich 30 dni
Kupuję pakiet PREMIUM
PAKIET VIP
297 zł
179 zł
✅ Webinar „Lęk przed odrzuceniem” (Wartość 99 zł)
✅ Terapeutyczny Workbook „Lęk przed odrzuceniem” (Wartość 39 zł)
✅ Webinar „Lęk przed bliskością” (Wartość 99 zł)
✅ Terapeutyczny Workbook „Lęk przed bliskością” (Wartość 39 zł)
✅ Ebook: „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie” (Wartość 99 zł)
To jest najniższa cena z ostatnich 30 dni
Kupuję pakiet VIP
Tu znajdziesz krótki opis dodatków do pakietu PREMIUM i VIP:
✅ Webinar „Lęk przed bliskością” (Wartość 99 zł)
  • W Twoich relacjach bliskość budzi lęk i jest zagrażająca?
  • Niechętnie deklarujesz i okazujesz swoje uczucia?
  • Zbliżacie się do siebie, potem kłócicie, relacja się rozpada, a później schodzicie się kolejny raz, dając “ostatnią szansę”?
  • Wycofujesz się, kiedy związek mógłby przejść do kolejnego poziomu zaangażowania?

Dowiedz się, z czego wynikają te trudności, jak sobie z nimi poradzić i zacznij budować szczęśliwy, satysfakcjonujący związek.

✅ Terapeutyczny Workbook „Lęk przed bliskością” (Wartość 39 zł)
Workbook jest praktycznym uzupełnieniem webinaru. Zagadnienia i pytania w nim zawarte, pomogą Ci rozpocząć, a następnie kontynuować proces zmian, które chcesz podjąć w Twojej relacji.
✅ Ebook: „Jak się poskładać po trudnym dzieciństwie” (Wartość 99 zł)
  • Czy masz problemy z budowaniem relacji z innymi ludźmi?
  • Uważasz swoje dzieciństwo za przykre?
  • Masz trudności z wybaczeniem rodzicom zdarzeń z przeszłości?
  •  

Ten e-book pokaże Ci, jak w czterech krokach zacząć składać swoje życie. To pozycja nie tylko dla tych, którzy identyfikują się jako DDA i DDD – to pozycja dla każdego, kto pragnie pogodzić się z przeszłością i zacząć kontrolować to, co dzieje się w jego dorosłym życiu. Bo czasu nie da się cofnąć, ale można zrobić coś z tym, który jest przed nami.

E-book składa się z ponad 300 stron i jest interaktywny, a to oznacza, że wszystkie ćwiczenia w nim zawarte możesz uzupełniać bez konieczności drukowania go.

Kilka słów o autorce
Marita Woźny - Psycholog i Psychoterapeuta Zdjęcie Psychoterapeuta
Nazywam się Marita Woźny. Jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Od ponad 10 lat poznaję język serc. W swoim gabinecie we Wrocławiu, a w ostatnich latach także online, słucham o konfliktach w związkach i obserwuję efekty zmian, które prowadzą do wzajemnego porozumienia.

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, czteroletnie szkolenie w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego we Wrocławiu.
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach.

Specjalizuję się w terapii indywidualnej, par i rodzin. W swojej pracy wykorzystuję podejście systemowe i psychodynamiczne. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Poddaję się regularnej superwizji.

Moją misją jest poprawa jakości życia par w Polsce.
Copyright © 2016-2024 Między Parami sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone!